محصولات جدید پژو در راه است

گروه خودروسازی پژو ثابت کرد که با امضای قراردادهای جدید یک شریک قابل اعتماد برای صنعت خودروی ایران است.

تهران – اقتصاد برتر – 24 بهمن 96

 ژان کریستف کمار، قائم مقام منطقه خاورمیانه و آفریقا در گروه PSAبا بیان این مطلب در پنجمین همایش بین المللی صنعت خودرو گفت: محصولات جدید مشترک بین ایران و فرانسه مورد استقبال بازار ایران قرار گرفته است و این روند ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به این که گروه خودروسازی پژو برای چهارمین سال متوالی است که شاهد رشد ۱۵/۴ درصدی فروش در سراسر جهان است، اظهار داشت: در سال ۲۰۱۷ شریک تجاری ایران خودرو سهمیه بسیار بالایی از این افزایش رشد را به خود اختصاص داده است.

قائم مقام منطقه خاورمیانه و آفریقا در گروه PSA ضمن بیان این موضوع که در سال ۲۰۱۷ پروژه های جدیدی را با شریک تجاری خود مطرح کردیم، گفت: در سال ۲۰۱۸ محصولات جدیدی به بازار ایران عرضه خواهد شد.

شاسی بلند جدید پژو روانه بازار ایران می شود

کریستوف کومار در پنجمین همایش بین‌المللی صنعت خودروی ایران، با اعلام اینکه بازار ایران سهم بسیار بزرگی در سبد محصولات پژوسیتروئن دارد، گفت: گروه پژوسیتروئن یک بار دیگر می‌خواهد نشان دهد شریک مورد اعتماد صنعت خودروی ایران است.

وی با اشاره رشد 15.4 درصدی فروش این شرکت در سال 2017 ، از عرضه یک خودروی شاسی بلند جدید در سال میلادی جاری به بازار ایران خبر داد.

وی تصریح کرد: گروه خودروسازی پژو در زمینه فناوری های سبز تلاش های فراوانی داشته است و برای سومین بار متوالی است که جایزه موتور پاک را به خود اختصاص داده است.

این مدیر پژو در پایان گفت: اگر صنعت قطعه سازی ایران قابلیت رقابت پذیری خود را نشان دهد، می تواند به زنجیره تامین جهانی بپیوندد.

*ایکوپرس

پاسخ دادن