حماسه مردم را به پای حمایت از خود نگذاریم  

احمد خادم المله-مدیر مسئول-در آغاز چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی مردم با حضور میلیونی خود در راهپیمایی 22 بهمن نشان دادند با تمام وجود از انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی خود حمایت می‏کنند.

تهران- اقتصاد برتر- 23 بهمن 96

مردم در راهپیمایی 22 بهمن نشان دادند، نظام جمهوری اسلامی ایران پدیده ‏ای بی بدیل در جهان امروز است و برخلاف همه انقلاب‏های جهان که در دهه چهارم برقراری خود غالبا به شکست انجامیده، سست شده و یا از اصول اولیه و اهداف خود منحرف می‏شوند؛ انقلاب اسلامی ایران پس از 4 دهه مقاومت در برابر همه توطئه ‏های استکبار جهانی مقاوم و استوار مانده و اهداف و آرمان‏های الهی انقلاب خود را با صلابت دنبال می‏کند.

افکار عمومی جهانی تحت تاثیر و القای تبلیغات رسانه‏ های همگانی استکبار در ناآرامی‏ های اخیر شهرهای مختلف تصور می‏کرد پایان کار نظام فرا رسیده و انقلابی که ریشه مردمی و اجتماعی داشت از همان ناحیه مردمی به شکست انجامیده است.

حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال با شعارهایی که می‏دادند نشان داد مردم ایران برخلاف تصور تبلیغات جهانی در حمایت از انقلاب اسلامی خود مصمم و استوار ایستاده‏اند . حضور گسترده مردم در راهپیمایی کم نظیر امسال پیام‏های مختلفی برای مخاطبان داخلی و خارجی داشت که از دید نویسنده مرور آنها در شرایط کنونی اقدامی پسندیده است .

  • انقلاب اسلامی ایران 4 دهه توطئه به رهبری آمریکا و همه اذنابش در جهان را باموفقیت پشت سر گذاشته و نه تنها در پایان خط انقلاب نیست بلکه در ابتدای راه پیشرفت و توسعه و مقاومت قرار دارد؛ لذا سردمداران استکبار جهانی بدانند تحلیل‏های مراکز اطلاعاتی و مطالعاتی آنان اشتباه بوده و حضور میلیونی مردم در راهپیمایی نشان داد توطئه‏ های آنان علیه نظام جمهوری اسلامی ایران شکست خورده است و مردم ایران پای نظام الهی خود مقاوم و استوار ایستاده‏اند.
  • مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال به مسئولان نظام جمهوری اسلامی ایران پیام دادند، گرچه از ناملایمات، سوء مدیریت‏ها در دوران‏های مختلف، و انواع مشکلات خصوصا نابسامانی‏های معیشتی و اقتصادی گلایه و شکوه دارند و معترض هستند اما این کمبودها را که ریشه در فشارهای خارجی و سوء مدیریت در برخی بخش‏های داخلی دارد به پای انقلاب، نظام جمهوری اسلامی ایران و اسلام نمی‏گذارند؛ لذا مسئولان در همه سطوح کشور حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن را به پای حمایت از مدیریت و عملکرد خود نگذارند و در آغاز چهلمین سال پیروزی انقلاب برای توسعه و پیشرفت کشور تدبیر و تلاش کنند .
  • حضور گسترده طیف‏های مختلف سیاسی در راهپیمایی نشان داد برغم اختلافات سیاسی بین گروه‏ها و جناح‏های فعال در ایران اما همه در موضوع حمایت از نظام جمهوری اسلامی ایران و مقابله باتوطئه‏ های دشمنان متحد و همگام هستند .

و اما مسئولان کشور بدانند با پشتوانه مردمی نظام جمهوری اسلامی ایران که در راهپیمایی 22 بهمن به نمایش گذاشته شد بار مسئولیت آنان بیش از پیش سنگین‏تر شد و با این پشتوانه باید برای پیشبرد اهداف نظام جمهوری اسلامی تلاش و تدبیر دو چندان داشته باشند .

برخلاف تصور و خواست دشمنان انقلاب اسلامی ایران که انقلاب را در پایان کار خود می ‏دانستند اما امروز وقت تئوریزه کردن مدل اداره امور کشور به روش نظام اسلامی و شیعی است .

همه نگرانی و توطئه ‏های دشمنان نظام در طول 4 دهه گذشته به خاطر این بوده است که مدل نظام جمهوری اسلامی ایران تئوریزه و برای سایر کشورهای اسلامی در جهان الگو نشود . امروز نیز تلاش دارند مدل اسلام آمریکایی در عرستان را به جای مدل جمهوری اسلامی ایران تئوریزه و به کشورهای اسلامی دیکته کنند که با وجود آرمان‏ها و ارزش‏های نهفته در نظام جمهوری اسلامی ایران که جهان تشنه تحقق آن است  قطعا نخواهند توانست مدل ایرانی اداره حکومت را حذف کنند .

در شرایطی که همه کشورهای طرفدار غرب امپریالیست و شرق سوسیالیست بر آن بودند تا مدل نظام جمهوری اسلامی ایران شکست بخورد، برگزاری جشن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در آغاز چهلمین سال پیروزی انقلاب  دستاورد بزرگی است و این نشان از قدرت نظام جمهوری اسلامی ایران دارد که همه قدرت‏های جهان در یکطرف معادله مستقیم و غیر مستقیم برای شکست انقلاب اسلامی متحد و یکپارچه هستند؛ اما پس از 4 دهه مقاومت مردم ایران پیروزی چهلمین سال انقلاب خود را جشن می‏گیرند .

این نشان می‏دهد برغم همه مشکلات موجود در کشور، بزرگ‏ترین دستاورد نظام شکست توطئه ‏های استکبار جهانی از ماشین تبلیغاتی آنها گرفته تا تحمیل جنگ، تحریم، اختلاف افکنی و ….   است .

با برخورداری از چنین مردم وفاداری، همه مسئولان باید قدر این نظام با مردم بی بدیلش را بدانند و به پاس این موهبت الهی خدمتگزار نظام اسلامی و مردم وفادار آن باشند .

پاسخ دادن